RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Idei creative pentru produse handmade

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

RE-CREATIV » CINE SUNTEM SI CE FACEM » CE POT FACE DOUA MAINI DIBACE » Dragan Mirela - galerie

Dragan Mirela - galerie

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 7 din 7]

151 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 15:37

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
o esarfa care atunci cand am blocat o am rupt o si am reusit sa o remediez intr un tarziu:

152 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 15:40

dragan mirela

Ucenic
Ucenic

153 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 15:55

valih

Cu vechime
Cu vechime
F. Frumoase. Doar o mica obs. la plovar la mineci cred ca nu ai lucrat dus/intors asa-i?

154 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 17:12

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
da valih ,asa este si modelul vine un pic stramb,persoana ptr care l am facut mi la dat inapoi pe acest considerent,eu mi am dat seama tarziu cand am terminat prima maneca si acum nu stiu cum sa fac? sa desfac si sa las doar putin model pe maneca sau sa fac alta bluzita, o vrea ptr pasti si nu mai am timp

155 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 18:18

Adelina

Moderator global
Moderator global
Foarte frumoase!
Sincer,nu vad unde ar fi strāmb modelul?

156 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Lun 6 Apr 2015 - 18:49

valih

Cu vechime
Cu vechime
Mirela strici pina la sub brat si refaci. Lucrezi dus intors si pe linia de sub brat mai acazi 2-3 och de fiecare parte. Ai grija sa numeri och ca altfel poti creste....

157 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Mar 7 Apr 2015 - 9:42

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
multumesc vali dar la cate randuri sa scad? sau sa renunt la model ,il las decat pe umar? nu stiu ce sa fac, saptamana asta nu am timp ,sarut mana mult!

158 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Mar 7 Apr 2015 - 19:04

valih

Cu vechime
Cu vechime
Modelul il continui dar scazi la 3-4 rinduri sa-i dai o forma la mineca. Spor!

159 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Sam 11 Iul 2015 - 12:07

paun cristina

Ucenic
Ucenic
Mirela cate esarfe dragute ai facut.Felicitari.

160 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Vin 7 Aug 2015 - 14:57

MNiko

Admin
Admin
dragan mirela a scris:o esarfa care atunci cand am blocat o am rupt o si am reusit sa o remediez intr un tarziu:

Esarfa asta pare a fi ca o panza de paianjen, atat de delicata si subtire ca o dantela fina.

Ce ai facut cu bluzita alba/ Ai reusit s-o refaci sau ai facut alta din nou?

http://www.mamicreativ.com

161 Re: Dragan Mirela - galerie la data de Joi 27 Aug 2015 - 14:55

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
buna miha,bluzita am desfacut cum a zis vali pana sus(era inceputa de sus raglan) si am refacut-o fara model dar pot sa iti sun ca mi a iesit peri albi ptr ca respectiva ma inebunea cu maneca ,ca ba este prea bufanta ,ba nu este si am pus-o sa imi aduca o bluzita model ( spunea ca fetita ei are manutele slabute,eu incercam sa ii spun ca nu este helanca si trebuie sa aibe si ea un aspect de maneca frumoasa ,sa poata sa o ia peste ceva,nu?) oricum ptr 35 ron nu se merita,eu am facut-o de drag si nu ptr bani dar putine inteleg asta si ca dovada vara asta nu am mai lucrat nimic ptr nimeni spunand ca nu am timp ,ceea ce a fost si adevarat ptr ca soacra o am bolnava de 4 ani si o operez la 2-3 luni si eu am fost numai prin medicale anul asta,scuze ca am scris prea mult

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 7 din 7]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum