RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor.pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut in casa ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa MAMI CREATIV.

Idei creative pentru produse handmade

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

RE-CREATIV » ATELIERUL RE - CREATIV : INVATAM SI APLICAM » BIJUTERII SI ALTE ACCESORII » Despre confectionarea bijuteriilor din margele

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

21 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 12:44

paun cristina

Ucenic
Ucenic
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

22 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 12:45

paun cristina

Ucenic
Ucenic

23 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 12:46

paun cristina

Ucenic
Ucenic

24 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 12:46

paun cristina

Ucenic
Ucenic

25 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 12:47

nuti09

Activ
Activ
Foarte frumosi,Cristina! Chiar te pricepi!

26 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 13:37

luminita.predoi

Ucenic
Ucenic
Sunt superbi cerceii ,Cristina !! Ce-i cu inimioare im plac foarte mult

27 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Dum 26 Ian 2014 - 14:25

paun cristina

Ucenic
Ucenic
multumesc nuti si luminita.incerc sa mai vand din ei in martie cu martisoarele

28 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 9:27

paun cristina

Ucenic
Ucenic

29 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 9:29

paun cristina

Ucenic
Ucenic

30 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 9:30

paun cristina

Ucenic
Ucenic
o imagine mai clara a muncii mele.

31 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 10:09

MNiko

Admin
Admin
Sunt minunati Cristina. De unde iti iei accesoriile pt bijuterii?

http://www.mamicreativ.com

32 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 12:33

paun cristina

Ucenic
Ucenic
Multumesc.Le iau de pe internet de la cateva persoane.

33 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 12:42

nuti09

Activ
Activ
Tare frumosi! Am si eu o rugaminte: cand mai faci poze, aseaza-i pe o suprafata contrastanta (ma refer la culoare), sa ii pot admira mai in detaliu! Felicitari, chiar imi plac!

34 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Mar 4 Feb 2014 - 12:54

Corina

Moderator global
Moderator global
Foarte frumosi. Imi place asocierea margelutelor de mai multe culori. Spor in continuare!

http://www.prima-zi.blogspot.com

35 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Joi 6 Mar 2014 - 15:49

teo

Ucenic
Ucenic
Sim mie i-mi plac,de fapt am facut si eu ceva pentru 8martie-ca sa mai fac economii in buget-acum nu stiu daca le vor placea aceste cadori,voi posta cateva poze.

36 Re: Despre confectionarea bijuteriilor din margele la data de Joi 6 Mar 2014 - 16:38

dariana

Ucenic
Ucenic
Foarte mult imi plac !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum