RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Idei creative pentru produse handmade

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

RE-CREATIV » DE TOATE PENTRU TOTI » BLOGUL NOSTRU » Cadoul lunii decembrie

Cadoul lunii decembrie

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

MNiko

Admin
Admin
Cadoul lunii decembrie consta in :

Diagrama iconitei "Fecioara Maria cu pruncul" de la Rogoblen
-Panza de goblen pentru ralizarea iconitei
-Magnet de frigider -bradut
Figurine din ipsos pentru pictat
-o cutie acuarele

Ce trebuie sa faceti:
- sa postati fotografia cu premiul si un link catre forum in blogul personal
-sau sa distribuiti postarea despre concurs de pe pagina noastra de Facebook
-anuntati in acest topic ca ati postat pe blog(cu link catre blog) sau ca ati distribuit postarea de pe FB(cu link catre pagina dvs de FB)
-sa aveti o adresa de corespondenta in Romania

Inscrierile au loc incepand de azi pana in data de 30 decembrie inclusiv.
Castigatorul va fi desemnat prin tragere la sorti, folosind generatorul aleator de numere de pe http://www.random.org/

Va doresc tuturor mult succes.

http://www.mamicreativ.com
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesaj la data de Vin 31 Ian 2014 - 12:13 Scris de Corina

Cadoutul meu a ajuns de luni dupa-amiaza. Bradutul frumos colorat sta pe frigider alaturi de panselutele mov (primite de la MNiko anul trecut) si renul primit de la Nuti de craciun. Figurinele de ipsos impreuna cu culorile au poposit pe biroul lui Matei si probabil vor fi o activitate de vacanta intersemestriala. Schema si atele de la iconita le-am folosit deja la terminarea iconitei mele mai vechi iar panza am montat-o deja pe gherghef si e pregatita de o noua iconita. Imi cer scuze ca nu reusesc sa pun pozele (facute in ziua primirii asa cum am scris la cafeluta) dar am net pe mobil si pana pe 23 am avut trafic limitata (am descarcat ceva si am uitat torentul deschis si mi-a consumat traficul) iar dupa data de 23 netul merge in hopuri din cauza vremii (ceata, nori si temeraturi joase) si nu pot incarca nimic. Sper ca maine sau duminica cel tarziu sa revin cu poze.

Mesaj la data de Vin 31 Ian 2014 - 12:44 Scris de Corina

Mesaj la data de Vin 31 Ian 2014 - 12:46 Scris de Corina

Mesaj la data de Vin 31 Ian 2014 - 13:19 Scris de MNiko

Corina, iti multumesc foarte mult ca le-ai pus si acum. Va fi un exemplu pentru urmatoarele cadouri lunare.
Oferim acest cadou doar pt o simpla distribuire pe FB a anuntului pentru cadoul lunar, asa ca e frumos sa stim ca acesta ajunge acolo unde trebuie il trimitem.ai ales pentru cea care ofera acest cadou ca asa cum bine stiti nu toate sunt din partea. In ianuarie sponsorul a fost Melly, iar pt februarie, Corina ne pune la dispozitie un minunat goblen. Veti vedea in topicul ce o sa-l deschid pe aceasta tema, in curand.

PS: imi place compania bradutului. Poate o sa am posibilitatea sa-ti completez colectia de magneti.

Mesaj la data de Vin 31 Ian 2014 - 13:30 Scris de Corina

E un pic greut bradutul asa ca i-am schimbat pozitia deasupra emblemei frigiderului unde sta drept si tantos, dar am zis sa nu fac reclama marcii de electrocasnice si am lasat poza in care e sprijinit de panselute...

Mesaj la data de Sam 1 Feb 2014 - 17:51 Scris de MNiko

Acum ca sunt puse si pozele cu cadoul primit pot sa inchid topicul. Multumesc tuturor de participare.

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum