RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Idei creative pentru produse handmade

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

RE-CREATIV » ATELIERUL RE - CREATIV : INVATAM SI APLICAM » ATELIERUL DE LUCRU » Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat

Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 4]

26 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Dum 16 Feb 2014 - 19:01

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

27 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Dum 16 Feb 2014 - 19:04

dragan mirela

Ucenic
Ucenic

28 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 8:15

MNiko

Admin
Admin
Mirela nu inteleg ce cod copiezi tu pt poze de nu apre corsct. Incearca sa copiezi direct codul pt forumuri.

Sunt superbe orhideele. Felicitari sotului pentru gestul sau. Sa inteleg ca acesta a fost cadoul lui de Sf Valentin?

http://www.mamicreativ.com

29 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 9:47

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
iubita mea noi suntem de moda veche( nu credem in sfinti imprumutati) gestul a fost sa imi ridice moralul ptr ca sunt in pragul depresiei

30 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 10:02

MNiko

Admin
Admin
Atunci sper ca gestul a avaut efectul scontata si ca ai depasit momentul dificil.

Azi mi-a cazut sub ochi un filmulet amuzant. Incerc sa-l pun acum pe forum si iti recomand sa-l vezi. Mie imi face bine la moralul zduncinat din week-end.

31 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 12:54

Camelia

Moderator global
Moderator global
Superbe orhidee.Mirela sa-ti incante sufletul cat mai mult timp.

32 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 17:54

dariana

Activ
Activ
Sa te bucuri de flori si sa-ti alunge gandurile negre ! Trebuie sa fi optimista ori ce impas te gaseste ! Toate trec si mai tarziu vei realiza ca pute-ai reactiona in alt mod ! Fii tare si gandeste pozitiv !

33 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 17 Feb 2014 - 22:33

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
multumesc dragele mele

34 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 16:19

Camelia

Moderator global
Moderator global
Acum ca pot incarca foto va arat ghemele de bumbac pe care mi le-am cumparat luna trecuta in oferta doar la 1eu buc.

35 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 16:22

Camelia

Moderator global
Moderator global
Si ghivecele de lavanda impreuna cu cana de udat,cana am gasit-o tot in oferta la 1eu.

36 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 17:28

Gianina

Ucenic
Ucenic
Camelia,faine cumparaturi!"Invidioasa" sunt pe ghivecele de levantica...chiar zilele trecute mi-a zis o prietena ca a gasit o "oferta" de 10 fire 85 lei.

37 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 20:02

Camelia

Moderator global
Moderator global
Geanina,ce scumpe,ufa eu le-am luat la 2eu ghiveciul,ultimele doua.Apoi am gasit mai mari inflorite la 4eu ghiveciul.Problema mea este transportul ca as mai lua.....

38 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 20:44

Corina

Admin
Admin
ce frumoase sunt toate. Imi place cana de udat. Levantica e tare stufoasa. Are nevoie de soare mult...

http://www.prima-zi.blogspot.com

39 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Vin 28 Mar 2014 - 21:03

Gianina

Ucenic
Ucenic
Camelia,iti dai seama ca face transportul cat costa una la noi in Romania...eu doar iti spuneam de diferenta.

40 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Dum 30 Mar 2014 - 15:41

Adelina

Moderator global
Moderator global
Sa te bucuri de flori, de fire si cana de udat!

41 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Dum 30 Mar 2014 - 19:49

Camelia

Moderator global
Moderator global
Multumesc frumos Adelina.Pupici.

42 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 15:44

Camelia

Moderator global
Moderator global
Ultima achizitie facuta luna aceasta de la Milano.Sper sa ajunga intregi acasa.

43 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 16:28

Gianina

Ucenic
Ucenic
Ce dragalasi sunt!

44 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 18:00

luminita.predoi

Activ
Activ
Ce pitici draguti !!!! Cel care sta picior peste picior este haios rau.

45 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 18:42

MNiko

Admin
Admin
Minunati Camelia!

46 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 19:16

Camelia

Moderator global
Moderator global
Multumesc frumos Geanina,Luminita, Mihaela,sunt deja in valiza.

47 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 20:58

Adelina

Moderator global
Moderator global
Sa dea Dumnezeu!ca sunt frumosi foc!

48 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Lun 7 Apr 2014 - 21:20

Camelia

Moderator global
Moderator global
Adelina,multumesc.Pupici.

49 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Joi 24 Apr 2014 - 12:45

Camelia

Moderator global
Moderator global
Melly datorita tie uite ce mi-am cumparat.Nu stiu daca voi reusi sa cos....

50 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Joi 24 Apr 2014 - 13:19

dragan mirela

Ucenic
Ucenic
si eu mi am comandat de pe net ate (mai exact conuri de 400gr si aprox 800gr) si abia le astept sa vad cum sunt

51 Re: Nu am rezistat tentatiei si mi-am cumparat la data de Joi 24 Apr 2014 - 18:08

MNiko

Admin
Admin
Camelia, asrata superb acele monograme. Spor sa ai la lucru si sa le fac cat mai repede.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum